Opis
To drugi kucyk z serii Amulety i drugi raz, kiedy PogoPony przestaje być tylko ładną błyskotką, a zamienia się w prawdziwy duchowy talizman. Tym razem z zestawem kamieni: piryt, labradoryt, cytryn, tygrysie oko i kryształ górski, które wspierają nasze poczucie obfitości, dostatku i bogactwa, zarówno wewnętrznego, jak i zewnętrznego. To taki przenośny brelokowy czakram, który przyciąga do nas obfitość i wszelaki dobrobyt. Na ogonku zawieszka-skrzydło z rzeźbionego pirytu, która doda skrzydeł wszystkim waszym intencjom w tym temacie.
Każdy kucyk ma w środku zaszyte małe złote serduszko z hematytu.
Ma idealne wprost wymiary, 11x10cm.
Ten breloczek ma złote okucia: oczko i karabińczyk i jest tak samo ozdobiony z obu stron.
Skład: neopren podszyty wełną, silikon, metal, stal szlachetna, piryt, labradoryt, tygrysie oko, cytryn, krysztal górski.
Kamienie naturalne mają niepowtarzalny kształt i fakturę, dlatego kucyki mogą się nieznacznie różnić między sobą ułożeniem i wyglądem kamieni.
Każdy amulet sprzedawany jest w zestawie z drewnem Palo Santo. Jego palenie jak kadzidła służy energetycznemu oczyszczaniu kamieni mocy umieszczonych na kucyku.