O CZARNYCH STRONACH SUPERMOCY
518.jpg

Jest wieczór, na zewnątrz wieje i zacina deszczem, a ty opatulona w kołdrę siedzisz sobie w łóżku, myśląc, że to będzie wieczór hygge, z ulubioną herbatą (lub grzanym winem), muzyką i jakąś zacną, acz relaksującą lekturą. Niestety obok leży telefon, centrum naszej egzystencji online. I w przerwie czytania na łyk herbaty zupełnie niewinnie chwytasz telefon, tylko na sekundkę, żeby sprawdzić co nowego na instagramie. I widzisz tą piękną tapetę, która w twoich wizualizacjach zamieniała każdą nudną klitkę w mieszkanie idealne, tapetę przecenioną 10% tylko do północy. Jeśli więc nie teraz, to kiedy? Chwytasz torebkę, wyjmujesz kartę... i przepadłaś, bo nie wygrasz z kucykiem Super Power dyndającym przy torbie, który natychmiast mianuje się osobistym doradcą zakupów. Kupujesz więc nie tylko tapetę, ale też kleje, wałki, profesjonalny stół do tapet, zestaw nożyków, drabinę, kurs online "Tapetowanie dla początkujących' i nowy kombinezon, bo kucyk podpowiada Ci, że stare dresy nie podołają zadaniu. Kibicuje twojemu projektowi wykrzykując: 
-Dasz radę! Jak nie ty to kto! Do odważnych świat należy. Niemożliwe nie istnieje!
A ty mu wierzysz i na fali hurraoptymizmu widzisz już jak robisz fotki cudownie odmienionego za pomocą tapety mieszkania i wrzucasz je na insta, i kupujesz, kupujesz, kupujesz...
Następnego poranka przychodzi opamiętanie: przecież masz problem nawet ze zrobieniem prania (tylko brak czystej bielizny jest cię w stanie zmotywować),  dlaczego więc miałabyś sądzić, że znajdziesz czas, motywację i silę na wytapetowanie mieszkania??? Wtedy zaczynasz nerwowo zaglądać do polityki zwrotów sklepu online z nienawiścią patrząc na kucyka, który smacznie sobie śpi przywieszony do torebki stojącej na nocnym stoliku.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl